Vykašli se na stres.

Tvoje mysl a Tvoje tělo jsou tu pro Tebe

Mají pracovat pro Tvoje dobro, úspěch a štěstí v životě.

Teď je to naopak.


Působí Ti stres, obavy, únavu, bolesti a ničí Tvoje vztahy.

Chceš mít pod kontrolou svůj život? Namísto toho, abys byl otrokem své mysli a těla, využívát jejich schopností pro sebe a pro své blízké?

Ovládni svůj stres, zvládni svoje emoce a díky svému znovuobjevenému sebevědomí a skvělé komunikaci buduj a zlepšuj svoje vztahy.

Program #90sekundstaci

Program #90sekundstaci je určen pro tvrdě pracující muže, kteří mají svoje rodiny a uvědomují si, že stres má negativní dopad na jejich vztahy. Pro muže, kteří se rozhodli s tím něco udělat, kteří od života chtějí víc.
Přidej se spolu se mnou k podobně smýšlejícím mužům a proměň svůj život na přesně takový jaký chceš.

štěstí

Tím, že zvládneš svoje negativní emoce a ovládneš stres, uvolníš prostor ve svém životě pro pozitivní emoce, zážitky a tím i pro pocit štěstí.

vztahy

Vztahy jsou to nejcennější v životě. Když jsi ve stresu není žádné MY, ale jenom JÁ a ONI proti mě. Ovládnutím stresu a zlepšením komunikace zlepšíš všechny svoje vztahy.

úspěch

Tvoje smysluplná práce naplňuje Tvůj život. Je jeho nedílnou součástí a úspěch do života patří. Pozitivní přístup a skvělé vztahy jsou základ každého úspěšného muže.

život

Spokojený a šťastný život je cílem nás všech a pozitivní emoce, vztahy a úspěchy jsou jeho základními stavebními kameny. Jejich zlepšením proměníš celý svůj život.

Ovládni svou mysl a tělo za 90 sekund

Mnoho pokusů změnit svůj život k lepšímu selhalo. Selhalo, protože jsi se spokojil jenom s náhledem do budoucnosti, naučil jsi se něco nového a zajímavého, ale nezměnil jsi svoje návyky.

Návyky, které Ti spíš škodí, než pomáhají.

Proměna života k lepšímu znamená změnit svoje zlozvyky a to tím, že vytvoříš nové návyky.

Tento program je určený k tomu, aby Tě touto proměnou provedl.

Aby proměnil Tvůj život z neustálého stresu zpět ke skvělým vztahům a úspěšnému a šťastnému životu.

Jak to probíhá?

denní kroky

Naše zaneprázdněnost nám brání udělat požadovanou změnu. Proto tento program pracuje s velmi malými kroky, které stačí plnit každý den. Jeden krok zabere pouhých 90 sekund denně.

týdenní témata

Každý týden bude věnován tématům, které Ti pomůžou ovládnout stres, zvládat emoce a zlepšit vztahy. Forma sdílení jsou krátká videa, která stručné představí dané téma.

živá setkání

Každý týden proběhnou dvě živá setkání online, kde odpovím na vaše dotazy týkající se programu a jeho dopadu na váš život.

audio verze

Mimo videí je celý program k dispozici online ve vaší podcast aplikaci v telefonu.


1. – 3. týden

Poznáš kdo opravdu jsi a kdo nejsi. Naučíš se cizí jazyk emocí. Ovládneš stres a zvládneš svoje emoce. Naučíš se komunikovat. Získáš dovednosti, které jsou základem pro šťastný a úspěšný život.

4. – 5. týden

Objevíš a posílíš svoje super-schopnosti. Pochopíš, kde se nachází Tvoje hranice a naučíš se je respektovat. Naučíš se využít svoje nové dovednosti ve vztazích se svými blízkými, partnerkou, manželkou a svými dětmi.

6. týden

Naučíš se využívat svoje znovuobjevené schopnosti ve své práci, při řešení obtížných situacích. Posílíš svoje sociální schopnosti a možnosti spolupráce. Nasměruješ svůj život směrem, kterým Ty opravdu chceš jít.

Co se změní ve Tvém životě?

stres

Stres už pro Tebe nebude nepřítel číslo 1. Naučíš se ho využívat k jeho pravému účelu. Pro Tvůj lepší život a spokojenější vztahy.

emoce

Emoce budou Tvým druhým rodným jazykem. Budeš rozumět lidem kolem sebe mnohem lépe a navíc budeš rozumět sám sobě.

vztahy

Vztahy pro Tebe budou prioritou, protože si uvědomuješ jejich důležitost. Tvoje vztahy se promění ze zdroje stresu na nekonečný zdroje energie, inspirace, motivacem a chuti do života.

rodičovství

Být otcem pro Tebe bude znamenat žít v přítomnosti, stejně jako Tvoje děti. Stanou se pro Tebe zrcadlem a učitelem, který Ti pomůže být nejlepší otec právě pro ně.

výkon a kreativita

Tvůj výkon a kreativita nebude závislá na vnějším tlaku, na naučeném chování, ale bude čerpat z nekonečného zdroje Tvých myšlenek a jasných cílů.

emoční inteligence

Pochopíš a budeš zvládat svoje emoce, pochopíš a budeš zvládat emoce lidí kolem Tebe.

Co dělá tento program výjimečný?

efektivita

Témata, kterým se během programu budeš věnovat jsou vybrána tak, aby s minimem času a znalostí přinášela maximální užitek. Žádné dlouhé traktáty, ale krátké a efektivní předávání informací.

konzistentost

Malé každodenní kroky navržené tak, aby měly co největší pozitivní dopad na život s minimem námahy. Není důležité jak velké kroky děláš, ale že jdeš neustále vpřed.

podpora

Během celého programu proběhne 12 živých setkání, kde se můžeš ptát na vše co souvisí s programem a jeho praktickým uvedením do života.

Co říkají Ti, kteří prošli mým programem?


Často kladené dotazy

Přidej se ještě dnes

Představ si, že dokážeš zůstat v pohodě, s chladnou hlavou, bez stresu a s pozitivním přístupem, i když čelíš nejtěžším pracovním a životním výzvám.

Jaké možnosti se ti otevírají při dosahování pracovních úspěchů, vnitřního klidu a zdraví, a hlavně co se týče tvých vztahů?

Překonej svůj odpor a přidej se k těm co chtějí být pánem svého života!

Program #90sekund otvírá již brzy svoje dveře, pokud to se svým životem myslíš vážně tak se přidej.

Přejít nahoru