Ovládněte stres.

Adaptujte se.

Proměňte svoje vztahy.

Vaše mysl a vaše tělo jsou tu pro vás.

Mají pracovat pro vaše dobro, úspěch a štěstí v životě.
Teď je to naopak.
Působí vám stres, obavy, únavu, bolesti a ničí vaše vztahy.

Namísto toho, abyste byli otrokem své mysli a těla, začněte využívat jejich schopností pro sebe a pro své blízké.

Ovládněte svůj stres, zvládněte svoje emoce a díky svému znovuobjevenému sebevědomí a skvělé komunikaci budujte a zlepšujte svoje vztahy.

Program #90sekund

Program #90sekund je určen primárně pro tvrdě pracující otce, ale i matky, kteří si uvědomují, že stres má negativní dopad na jejich vztahy. Pro otce, ale i matky, kteří se rozhodli s tím něco udělat, kteří od života chtějí víc.

štěstí

Tím, že zvládnete svoje negativní emoce a ovládnete stres, uvolníte prostor ve svém životě pro pozitivní emoce, zážitky a tím i pro pocit štěstí.

vztahy

Vztahy jsou to nejcennější v životě. Když jste ve stresu není žádné MY, ale jenom JÁ a ONI proti mě. Ovládnutím stresu a zlepšením komunikace zlepšíte všechny svoje vztahy.

úspěch

Smysluplná práce naplňuje váš život. Je jeho nedílnou součástí a úspěch do života patří. Pozitivní přístup a skvělé vztahy jsou základ každého úspěchu.

život

Spokojený a šťastný život je cílem nás všech a pozitivní emoce, vztahy a úspěchy jsou jeho základními stavebními kameny. Jejich zlepšením proměníš celý svůj život.

Ovládněte svou mysl a tělo za 90 sekund

Mnoho vašich pokusů změnit svůj život k lepšímu selhalo. Selhalo, protože jste se spokojili jenom s náhledem do budoucnosti, naučili jsi se něco nového a zajímavého, ale nezměnili jste svoje návyky.

Návyky, které vám spíš škodí, než pomáhají.

Proměnit život k lepšímu znamená změnit svoje zlozvyky a to tím, že vytvoříš nové návyky.

Tento program je určený k tomu, aby vás touto proměnou provedl.

Abyste proměnili svůj život z neustálého stresu zpět ke skvělým vztahům a úspěchům a štěstí.

Jak to probíhá?

denní kroky

Naše zaneprázdněnost nám brání udělat požadovanou změnu. Proto tento program pracuje s velmi malými kroky, které stačí plnit každý den. Jeden krok zabere pouhých 90 sekund denně.

týdenní témata

Každý týden bude věnován tématům, které vám pomůžou ovládnout stres, zvládat emoce a zlepšit vztahy. Forma sdílení jsou krátká videa, která stručné představí dané téma.

živá setkání

Každý týden proběhnou dvě živá setkání online, kde odpovím na vaše dotazy týkající se programu a jeho dopadu na váš život.

audio verze

Mimo videí je celý program k dispozici online ve vaší podcast aplikaci v telefonu.


1. – 3. týden

Poznáte kdo opravdu jste a kdo ne. Naučíte se cizí jazyk emocí. Ovládnete stres a zvládnete svoje emoce. Naučíte se komunikovat. Získáte dovednosti, které jsou základem pro šťastný a úspěšný život.

4. – 5. týden

Objevíte a posílíte svoje super-schopnosti. Pochopíte, kde se nachází vaše hranice a naučíte se je respektovat. Naučíte se využít svoje nové dovednosti ve vztazích se svými blízkými.

6. týden

Naučíte se využívat svoje znovuobjevené schopnosti ve své práci, při řešení obtížných situacích. Posílíte svoje sociální schopnosti a možnosti spolupráce. Nasměruješ svůj život směrem, kterým opravdu chcete jít.

Co se změní ve Tvém životě?

stres

Stres už pro vás nebude nepřítel číslo 1. Naučíte se ho využívat k jeho pravému účelu. Pro váš lepší život a spokojenější vztahy.

emoce

Emoce budou vaším druhým rodným jazykem. Budete rozumět lidem kolem sebe mnohem lépe a navíc budete rozumět sobě.

vztahy

Vztahy jsou pro vás prioritou, protože si uvědomujete jejich důležitost. Vaše vztahy se promění ze zdroje stresu na nekonečný zdroje energie, inspirace, motivacem a chuti do života.

rodičovství

Být matkou nebo otcem pro vás bude znamenat žít v přítomnosti, stejně jako vaše děti. Stanou se pro vás zrcadlem a učitelem, který vám pomůže být nejlepší matka nebo otec právě pro ně.

výkon a kreativita

Váš výkon a kreativita nebude závislá na vnějším tlaku, na naučeném chování, ale bude čerpat z nekonečného zdroje vašich vlastních myšlenek a jasných cílů.

emoční inteligence

Pochopíte a budete zvládat svoje emoce, pochopíte a budete zvládat emoce lidí kolem sebe.

Co dělá tento program výjimečný?

efektivita

Témata, kterým se během programu budete věnovat jsou vybrána tak, aby s minimem času a znalostí přinášela maximální užitek. Žádné dlouhé traktáty, ale krátké a efektivní předávání informací.

konzistentost

Malé každodenní kroky navržené tak, aby měly co největší pozitivní dopad na život s minimem námahy. Není důležité jak velké kroky děláte, ale že jdete neustále vpřed.

podpora

Během celého programu proběhne 12 živých setkání, kde se můžete ptát na vše co souvisí s programem a jeho praktickým uvedením do života.

Co říkají Ti, kteří prošli mým předchozím programem?


Často kladené dotazy

Přidej se ještě dnes

Představte si, že dokážete zůstat v pohodě, s chladnou hlavou, bez stresu a s pozitivním přístupem, i když čelíte nejtěžším pracovním a životním výzvám.

Jaké možnosti se vám otevírají při dosahování pracovních úspěchů, vnitřního klidu a zdraví, a hlavně vašich vztahů?

Překonejte svůj odpor a přidej se k těm co chtějí být manžerem svého života!

Program #90sekund právě neprobíhá, ale můžete se nezávazně přidat na čekací listinu. Startujeme už v září, přidejte se teď a získej zajímavý bonus. 👇

Přejít nahoru